Nejširší nabídka certifikovaných biopotravin v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
 

O nás

Vážený zákazníku,

jsme internetový obchod provozovaný firmou VegeBee s.r.o. se sídlem na jižní Moravě. Naše firma působí v oblasti obchodu s biopotravinami od roku 2014 - především na rakouském trhu, odkud postupně rozšiřujeme své aktivity do naši republiky i do dalších oblastí podnikání s biopotravinami.


Předkládáme Vám širokou nabídku biopotravin, které patří svou kvalitou a pestrostí k tomu nejlepšímu, co můžete koupit na evropském trhu potravin.


Nabízíme Vám biopotraviny, jež jsou produktem ekologického zemědělství a výroby ze zemí Evropy i zemí mimoevropských, které jsou certifikovány dle platných zákonů ČR a EU.


Ekologičtí zemědělci, výrobci a prodejci biopotravin v ČR se řídí zákonem č. 242/2000 Sb a Nařízením Rady (ES) č. 834/2007 o ekologické produkci a označování ekologických produktů, viz http://eagri.cz/public/web/file/262824/Pravni_predpisy_EZ_10._9.pdf, aktuální úpravy a nařízení viz http://www.abcert.cz/legislativa.php.


Srozumitelný a stručný popis toho, jak probíhá certifikace, celý proces kontroly ekologického zemědělství a jejich produktů, označení, najdete zde: http://www.mebio.cz/clanky/28-certifikace-a-kvalita. Stejný proces probíhá ve všech zemích Evropské unie a zemích, jež jsou součásti mezinárodních dohod o produkci v ekologickém zemědělství. Produkty, které v současnosti naleznete v našem obchodě jsou certifikovány rakouskými a německými organizacemi a jsou plně dohledatelné v centrální databázi bioproduktů http://www.ecoinform.de/.


Dovolujeme si tímto také oslovit naše producenty a výrobce s nabídkou pro budoucí spolupráci při rozvíjení trhu biopotravin u nás i v zahraničí. Věříme, že široká nabídka ve své pestrosti se stává pro zákazníka plnohodnotnou možností volit pouze potraviny vzešlé ze surovin kontrolovaného ekologického zemědělství. Přispívá k rozvoji poptávky a tím i k rozvoji celé oblasti ekologického zemědělství, výroby a prodeje - jak na regionálních a národních, tak na nadnárodních úrovních. Spolupráce a vzájemná propojenost se jeví jako jediná možná reakce na tlak korporačních zájmů, které jdou proti zdravému rozumu nás všech v tom nejzákladnějším, jako jsou zdravé a plnohodnotné potraviny, zdraví našich rodin, zdraví budoucích generací.Rádi bychom Vás také upozornili na širokou nabídku produktů pro vegany a vegetariány i alternativ pro bezlepkovou stravu.


Náš certifikát pro obchod s biopotravinami naleznete ZDE (PDF, 892 kB).Přejeme Vám příjemný nákup s jistotou BIO.

Kolektiv pracovníků Bioma.cz