AlmaWin Čistič na okna a skleněné povrchy 500 ml

Kód: 200597
119 Kč
Skladem
Možnosti doručení

AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy na bázi rostlinných složek vykouzlí dlouhotrvající lesk bez šmouh na všech voděodolných površích. Díky němu snáze setřete otisky prstů a prach a nečistoty se tak rychle neusazují. AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy je eko-certifikovaný koncentrát, který je velmi snadno biologicky odbouratelný. Pečlivě vybrané přírodní suroviny jsou rostlinného původu.

Ecocert_vegan_logo_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy na bázi rostlinných složek vykouzlí dlouhotrvající lesk bez šmouh na všech voděodolných površích. Díky němu snáze setřete otisky prstů a prach a nečistoty se tak rychle neusazují. AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy je eko-certifikovaný koncentrát, který je velmi snadno biologicky odbouratelný. Pečlivě vybrané přírodní suroviny jsou rostlinného původu. Výrobek obsahuje povrchově aktivní látky z rostlinného cukru. AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy byl úspěšně dermatologicky testován. To zaručuje šetrnost k Vaší pokožce.

  • na sklo, okna, nábytek, zrcadla, plastové povrchy
  • odstraňuje mastnotu, nečistoty a otisky prstů
  • antistatický lesk

Pohodlné použití:

Jednoduše navlhčete, nastříkejte, vytřete do sucha a hotovo! Pro silně zahřáté povrchy zřeďte na 70 % AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy / 30 % vody. Při stříkání dodržujte vzdálenost 40 cm od povrchu. Předem odstraňte hrubé nečistoty.

Rozpouští mastnotu a nečistoty ze skleněných povrchů. Pro čištění oken, okenních rámů, zrcadel, skleněných tabulí a stolů beze šmouh. Vhodné také na plastové povrchy, lakovaný nábytek, automobilové konzole, počítače a televizní monitory. Nevhodné pro plazmové obrazovky.

Tip:

AlmaWin čistič na okna a skleněné povrchy funguje také v systému stěračů čelního skla automobilu.

Certifikace:

Vegan, Ecogarantie

Obal vyrobený ze 100% recyklovaného starého plastu, recyklovatelný. Štítek se skládá z recyklovatelných materiálů a je potištěn inkousty bez minerálních olejů. Přírodní kvalita bez syntetických vonných látek, barviv a konzervačních látek. Dermatologicky úspěšně testováno.

Složení:

<5% neiontové povrchově aktivní látky (tenzidy rostlinného cukru). Další složky: voda, ethanol (rostlinný alkohol), kyselina mléčná. 100 % ingrediencí je přírodního původu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: