Sonett Tekuté mýdlo Růže 1L

Kód: 154516
Neohodnoceno
Značka: Sonett
299 Kč –17 %
154516 1 large
299 Kč –17 % 248 Kč
Skladem

Ekologické tekuté mýdlo pro hedvábně jemné ruce šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Jemné zásadité mýdlo na ruce, obličej a celé tělo. Složení s pečujícím bio kokosovým a olivovým olejem, éterickými oleji z růže galské, palmarosy, kakostu, levandule a citronov trávy pro svěží vůni čistoty.

oekologos

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Alkalická péče o ruce, obličej a celé tělo
  • Vyrobeno ze 100%organických rostlinných olejů
  • 100% biologicky rozložitelný

 

Specifikace produktu:

Oleje a esenciální oleje pro tato ruční mýdla jsou 100% ekologicky pěstovány nebo sbírány z volné přírody. Organický kokosový tuk produkují malí farmáři na Filipínách v oblastech Davao a Agusan. Kokosové palmy se pěstují ve smíšené kultuře na polích nejvýše 5 hektarů. Organický olivový olej pochází ze starých olivových hájů ve středomořské oblasti v severním Tunisku.

 

Původ a vlastnosti složek:

Oleje a esenciální oleje pro tato ruční mýdla jsou 100% ekologicky pěstovány nebo sbírány z volné přírody. Organický kokosový tuk produkují malí farmáři na Filipínách v oblastech Davao a Agusan. Kokosové palmy se pěstují ve smíšené kultuře na polích nejvýše 5 hektarů. Organický olivový olej pochází ze starých olivových hájů ve středomořské oblasti v severním Tunisku.

 

Biodegradace

Mýdlo vyrobené z rostlinných olejů má nesrovnatelnou zvláštnost, že bezprostředně po použití vstupuje do spojení s vápnem, které je vždy přítomno v odpadních vodách. V důsledku toho se mýdlo samo neutralizuje, pokud jde o jeho povrchově aktivní účinek (primární degradace). Tato primární degradace probíhá během několika hodin. Vápenné mýdlo je pak mikroorganismy 100% rozloženo na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad). Ethanol se během několika hodin znovu začlení do přírodního cyklu. Kromě přírodního glycerinu, který se z olejů uvolňuje při zmýdelnění, používáme také rostlinný glycerin, který na sebe váže vlhkost v pokožce. Během výrobního procesu cukrové povrchově aktivní látky se z rostlinných surovin odebírají části škrobu, cukru a tuku, které jsou však zcela zachovány ve své přirozené struktuře. Pro mikroorganismy je tedy relativně snadné rychle a úplně rozložit tyto povrchově aktivní látky na 100%. Podle OECD jsou povrchově aktivní látky z mýdla a cukru snadno biologicky rozložitelné.

 

Použití:

Nádherně hřejivé, jemně vyživující, tekuté mýdlo.

Aplikace a dávkování:

Jemné zásadité mýdlo na ruce, obličej a celé tělo.

K mytí rukou na WC, v koupelně, v kuchyni, v dílně. Lze použít tam, kde barová mýdla již nejsou zákonem povolena, například v podnikových toaletách a kuchyních, obchodech s potravinami, potravinářských společnostech, sociálních institucích a restauracích.

 

Prohlášení o výrobku:

Mýdlo vyrobené z olivového oleje z certifikovaného ekologického pěstování / biodynamického pěstování> 30%

Mýdlo vyrobené z organického kokosového oleje 15-30%

Cukrová povrchově aktivní látka konvenční 5–15%

Rostlinný alkohol (ethanol), konvenční 1–5%

Rostlinný glycerin z certifikovaného ekologického pěstování 1–5%

Růžový hydrolát z damašské růže z certifikovaného organického pěstování 1–5%

Citrát konvenční <1%

Esenciální oleje z palmarosy, pelargónie růže, levandule, citronové trávy a balzamiku z kontrolovaného ekologického pěstování / biodynamické pěstování / divoký sběr <1%

Gurjunský balzám <1%
voda vířená do 100%

 

Technická specifikace:

Hustota: (20 ° C) přibližně 1,023 g / cm3
Hodnota pH: neředěná přibližně 8,5–9

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

Krátké poklesy teploty pod nebo nad jsou možné bez poškození výrobku.

 

Certifikace:

NCS (Natural Cosmetics Standard)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan society

 

Složení (INCI):

Aqua, Olivát draselný *, Kokosan draselný *, Alkylpolyglukosid C8 - C16 (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside), Alcohol denat., Glycerin *, Sodium / Draslic Citrate, Rosa damascena extrakt *, Parfum *: Cymbopogon martinii oil *(obsahuje Geraniol * ); Olej z květů Pelargonium graveoleus * (obsahuje Geraniol *, Citronellol *), olej Lavandula hybrida * (obsahuje Linalool *), olej Cymbopogon flexuosus * (obsahuje Citral *), extrakt z balzámu Dipterocarpus turbinatus, balzámové přísady * (extrakt z listů Laurus nobilis, Boswellia serrata guma, zlato, Commiphora myrrha, olej Oleo europaea, Viscum album, Rosa damascena)

* produkt ekologického zemědělství

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sonett GmbH

Mistelweg 1
88693 Deggenhausen
Německo

Telefon: +49 (0)7555 92 95-0

Fax: +49 (0)7555 92 95-18

E-Mail: shop@sonett.eu